Rada pedagogiczna - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 w Mysłowicach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Rada pedagogiczna

NASZA SZKOŁA
 
 


Rada Pedagogiczna rok szkolny 2019/2020:

 
 
l.p
Nazwisko i imię
Przedmiot
1.
ACKERMAN Patryk
Wychowanie fizyczne, trener koszykówki
2.
ADAMUS Dorota
Edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 2a
3.
AUGUSTYN Robert
Religia ewangelicka
4.
BIELANIN Joanna
Edukacja wczesnoszkolna, język angielski, wych. kl. 1a
5.
BLITEK Grzegorz
Matematyka, Informatyka
6.
BOBER Marta
Edukacja wczesnoszkolna, język angielski, wych. kl. 2a
7.
BRZEZINA Ewa
Historia, Wos, Muzyka, Wdż, wych. kl. 5b
8.
DZIAŁACH Sylwia
Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel logopeda, wych. kl. 3b
9.
FETLER Bartosz
Wychowanie fizyczne
10.
FULARSKA Magdalena
Edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 3c
11.
GRABOWSKA Marietta
Oligofrenopedagog
12.
GREGORCZYK Marzena
Wychowawca świetlicy
13.
OCHAŁ Iwona
Edukacja wczesnoszkolna
14.
GRZESIOK Aleksandra
Wychowawca świetlicy
15.
IMIOŁEK Małgorzata
Język polski, wych. kl. 4a
16.
KONOWALSKA Aleksandra
Edukacja wczesnoszkolna, język angielski, wych. kl. 3a
17.
KORCZYŃSKA Ewa
Przyroda, język polski, wych. kl. 6b
18.
KOWALSKA Agata
Wychowanie fizyczne
19.
KOWALSKI Andrzej
Wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
20.
KRUPA Krystyna
Wychowawca świetlicy
21.
KUŁAGA Dorota
Język francuski, język angielski
22.
KUREK Emilia
Język angielski, informatyka, wych. kl. 8b
23.
ŁOZA- ŁOZANIECKA Grażyna
Matematyka
24.
MAJCHER Iwona
Chemia, Matematyka
25.
MILEWSKA Ewa
Plastyka, informatyka, edukacja informatyczna
26.
NAPORA Magdalena
Pedagog szkolny
27.
NOWAK Małgorzata
Język polski, nauczyciel bibliotekarz
28.
OLEŚ Sebastian
Fizyka
29.
OŚLIZŁO Anna
Edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 2b
30.
PAŹDZIOR- MUCHA Ksymena
Język polski, edukacja regionalna, wych. kl. 7a
31.
PRUCIA Marta
Pedagog szkolny
32.
PYKA Marta
Język angielski, geografia
33.
RICHTER Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel logopeda, wych. kl. 1b
34.
SITKO Jarosław
Historia, Wos
35.
STACHURKA Małgorzata
Matematyka
36.
SYRZYSKO Małgorzata
Religia rzymskokatolicka, technika, wych. kl. 5a
37.
SZCZEPANIAK - GRZYBEK Joanna
Biologia, wychowawca świetlicy
38.
SZYMAŃSKA Katarzyna
Surdopedagog
39.
TREFON Katarzyna
Informatyka, nauczyciel wspomagający
40.
WITAS Agnieszka
Edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki, wych. kl. 1c
41.
WOJAS Adam
Wychowanie fizyczne, Edukacja do bezpieczeństwa
42.
WOJTEK Grzegorz
Religia rzymskokatolicka, wych. kl. 6a
 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego