OSIĄGNIĘCIA - Szkoła Podstawowa nr 7 - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 w Mysłowicach

OSIĄGNIĘCIA - Szkoła Podstawowa nr 7

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019 (Szkoła Podstawowa nr 7)

Sukces naszych uczniów!
Język angielski nie jest taki obcy!
Złoty medal powędrował do Pauliny Rogali, nagroda do Marka Bergera.
Year IIa My English Class!

VI Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego.
Dziękujemy Organizatorom za dobrą zabawę.

--------------------------------------------------------------------------

Wojewódzkie Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt.

W dniu 05.06. 2019 odbyły się w Kaczycach zawody wojewódzkie w piłce nożnej dziewcząt.
Dziewczyny w składzie: M. Hernas, K. Piskozub,W. Wylotek, A. Kawa, E. Wójkowska, K. Kałuża, K. Hermyt, M. Hodór, N. Miechowska, W. Cembryło i N. Paduch godnie reprezentowały szkołę zmagając się ze szkołami z Siemianowic Śląskich, Mikołowa i Kaczorowic.
Niestety nie udało się nam zakwalifikować do kolejnego etapu zawodów. Za wysiłek i wielkie serce włożone w zmagania sportowe dziękujemy dziewczynom.

Mamy złoto!!!

Dzisiaj, tj. 14.05., odbyły się finały miejskie w piłce nożnej dziewcząt. W zmaganiach o podium wzięły udział cztery mysłowickie szkoły:
SP 4, SP sportowa, SP 13 i SP 7.
Pomimo padającego deszczu i zimna nasze reprezentantki odniosły sukces!
W pierwszym meczu pokonały SP sportowe 4:1,
a w meczu o pierwsze miejsce pokonały SP 4 1:0.
Aż 4 bramki zdobyła Klaudia Piskozub i tym samym uzyskała wyróżnienie, jako najlepszy strzelec zawodów, a także, jako najlepsza zawodniczka.

Dziewczyny: dziękujemy i gratulujemy!!!

--------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie dla naszej uczennicy w między szkolnym Konkursie „Mysłowice-moje miasto”.

Serdecznie gratulacje dla Izabeli Bielawskiej, uczennicy klasy 2c za zdobycie wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie pt. „Mysłowice-moje miasto”.

----------------------------------------------------------------

Mamy to!!!!
30.01.2019 roku zdobyłyśmy

Było ciężko, ale finał był nasz! 36: 0 i dziewczyny z SP7 górą!
Po zaciętych bojach na parkiecie, wygranym meczu półfinałowym z SP4 i finałowym z SP13, nasze koszykarskie "złotka" świętowały zwycięstwo. W szczególny sposób wyróżnione zostały:
Klaudia Piskozub - najlepsza zawodniczka meczu finałowego i Martyna Hernas, która została MVP - najlepszą zawodniczką turnieju.
Gratulujemy wszystkim naszym koszykarkom postawy i rozegrania świetnych zawodów. Życzymy dalszych sukcesów i do następnych rozgrywek!!!
Dziękujemy!
Ze sportowym pozdrowieniem - nauczyciele wuefu

Srebrni chłopcy z SP 7

Kolejne finały miejskie koszykówki za nami. Tym razem na pudło wskoczyli chłopcy. Wczoraj stanęli w szranki z trzema najlepszymi drużynami w mieście. Pierwszy mecz – półfinałowy i zwycięstwo nad szkołą z Wesołej, dał naszej szkole zwycięstwo i możliwość gry o złoto. Rywalami w walce finałowej byli gospodarze turnieju, czyli koszykarze z SP13. Po zaciętym boju chłopcy musieli uznać przewagę przeciwnika i męska reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce. Ogromnie się cieszymy z tego sukcesu i dziękujemy za udane zawody!
Ze sportowym pozdrowieniem – nauczyciele wf ☺️

"Kto Ty jesteś- Polak mały”- I miejsce w konkursie plastycznym

Uczennica klasy 1c Nadia Belska odebrała dziś nagrodę za 1 miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Kto Ty jesteś- Polak mały" organizowanym przez SP 4 w Mysłowicach. Nadii serdecznie gratulujemy pięknej pracy!

Zawody szachowe

25 października 2018 roku odbyły się zawody drużynowe w szachach. Naszą szkołę reprezentowała czteroosobowa drużyna pod opieką pani mgr Agaty Kowalskiej.
Uczniowie w klasyfikacji drużynowej zajęli II miejsce.
Indywidualnie zaś:
- Kamil Marczak z 7b i Sandra Kmita z 8b także uzyskali II miejsce.

Gratulujemy sukcesu!!!

„ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasi uczniowie: Amelia Kolasa z klasy 3c gimnazjum i Bazylii Marzec z klasy 8b zostali laureatami ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.
Ich prace plastyczne pod hasłem „Autoportret – zadziwiam siebie, gdy siebie poznaję”, zostały wyróżnione przez jurorów. Dzisiaj nasi laureaci dostąpili zaszczytu odebrania z rąk wiceprezydenta nagród ufundowanych przez organizatorów oraz przez miasto.
Jak co roku kampania dla naszej szkoły jest inspiracją do wielopłaszczyznowej profilaktyki uzależnień. Zaangażowanie się naszych uczniów w realizację różnorodnych przedsięwzięć, pozwala kształtować i rozwijać umiejętności psychospołeczne oraz modelować ich postawy prozdrowotne.

.