OSIĄGNIĘCIA - Klasy gimnazjalne - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 w Mysłowicach

OSIĄGNIĘCIA - Klasy gimnazjalne

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019 (Klasy gimnazjalne)

„ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasi uczniowie: Amelia Kolasa z klasy 3c gimnazjum i Bazylii Marzec z klasy 8b zostali laureatami ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.
Ich prace plastyczne pod hasłem „Autoportret – zadziwiam siebie, gdy siebie poznaję”, zostały wyróżnione przez jurorów. Dzisiaj nasi laureaci dostąpili zaszczytu odebrania z rąk wiceprezydenta nagród ufundowanych przez organizatorów oraz przez miasto.
Jak co roku kampania dla naszej szkoły jest inspiracją do wielopłaszczyznowej profilaktyki uzależnień. Zaangażowanie się naszych uczniów w realizację różnorodnych przedsięwzięć, pozwala kształtować i rozwijać umiejętności psychospołeczne oraz modelować ich postawy prozdrowotne.

.