Newsy 2019/2020 - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 w Mysłowicach

Newsy 2019/2020

wrzesień 2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Wypełniona po brzegi szkolna aula była najlepszym dowodem na koniec wakacji. Pierwszaki, przejęte nowym otoczeniem, zasiadły w pierwszych rzędach auli ściskając tyty wszystkich kolorów i rozmiarów. Za nimi usiedli nie mniej przejęci rodzice, dumni ze swych pociech. Kilka słów do zgromadzonych skierowała pani dyrektor, a potem uczniowie klas drugich – pod czujnym okiem swoich pań, przywitali młodszych kolegów i koleżanki w krótkim i bardzo wesołym przedstawieniu. Gdy pani dyrektor przedstawiła wychowawców klas pierwszych, ci zaprowadzili swych podopiecznych do swoich sal i tam omówili wszystkie najważniejsze sprawy.

Uczniowie klas starszych też spotkali się ze swoimi wychowawcami. Często w nowych salach, czasem z nowym wychowawcą, z nowymi kolegami i koleżankami – cóż, dla wielu nowy rok szkolny obfitował w wiele nowości.

Życzymy wszystkim, aby ten rok szkolny przyniósł wszystkim wiele sukcesów i by w czerwcu świadectwa promocyjne były pełne wymarzonych we wrześniu ocen.