czerwiec 2019

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Akademię kończącą rok szkolny 2018/2019 rozpoczęła krótkim przemówieniem pani dyrektor Marietta Grabowska. W uroczystości wziął także udział Naczelnik Wydziału Edukacji pan Maciej Lisak – Zbroński, były dyrektor SP7. Kilka słów skierowała też do dyrekcji, nauczycieli i wszystkich zgromadzonych w szkolnej auli, przewodnicząca Rady Rodziców. Po części oficjalnej, nadszedł czas na przedstawienie przygotowane przez wychowawców klasy 2a i 3. Krótko i wesoło podsumowano w nim zmagania uczniów i nauczycieli ze szkolną rzeczywistością. Nie zabrakło też okazji do nagrodzenia tych wszystkich, którzy szczególnie ciężko pracowali przez cały rok oraz do podziękowania rodzicom, za ich wkład i pomoc w organizowaniu wielu imprez klasowych i szkolnych.

A po spotkaniu w auli, nadszedł czas na spotkania z wychowawcami. Uczniowie otrzymali świadectwa promujące ich do klasy wyższej, a w klasie 4b, dzięki współpracy rodziców i wychowawcy, każdy uczeń otrzymał dodatkowy prezent, dzięki któremu w nowym roku szkolnym będą świetnie rozpoznawalni na szkolnych korytarzach.