pazdziernik 2018

Dzień Nauczyciela

O Dniu Komisji Edukacji Narodowej – wspomnień kilka z 12 października 2018 roku
Kwiaty, uśmiechy, laurki. W ten sposób uczniowie dziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom za ich codzienną pracę. Podczas uroczystej akademii, z przymrużeniem oka i z dużą dozą humoru, pokazali życie belfrów zmagających się z awansem zawodowym i szkolną codziennością, a całość programu artystycznego zamknęli pięknymi życzeniami:

„Takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom, tym posłusznym i niepokornym, zrodziła wiele cennych owoców. Niech codzienna praca stanowi źródło satysfakcji i poczucia dobrze spełnionego obowiązku”.

Wszystkim pedagogom i pracownikom szkoły – jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!