kwiecień 2019

WF dla Przedszkolaków

Naszą szkołę ponownie odwiedziły dziś uśmiechnięte przedszkolaki z „Twórczej Czwórki”, czyli Przedszkola nr 4. Nasze wspaniałe nauczycielki z edukacji wczesnoszkolnej przygotowały dla nich lekcje WF z elementami edukacji dwujęzycznej w języku angielskim.

5- latki ćwiczyły na sali baletowej pod kierunkiem pani Marty Bober. Zaproponowane im ćwiczenia gimnastyczne wyzwoliły na twarzach dzieci mnóstwo uśmiechu i po raz kolejny potwierdziły, że nauka może wiązać się z dobrą zabawą.

Dla starszaków lekcja WF-u była nie tylko pierwszą lekcją WF w szkole, ale też pierwszą poważną lekcją z piłkami do koszykówki. Pod czujnym okiem pani Oli Konowalskiej rezolutne 6-latki ćwiczyły kozłowanie, rzuty do kosza i nie mogło przy tym zabraknąć freeze dance. Było przy tym dużo zabawy, uśmiechu i emocji.