marzec 2019

„Wielkanocna kartka 3D z motywem ludowym”

W ramach dni otwartych Szkoły Podstawowej nr 7, 29 marca odbyło się podsumowanie II Miejskiego Konkursu Plastycznego „Wielkanocna kartka 3D z motywem ludowym” połączone z warsztatami wielkanocnymi dla przedszkolaków z Przedszkoli nr 12 i nr 4.

Gośćmi honorowymi byli przedstawiciele Związku Górnośląskiego Koła Brzezinka:
1. Pani Prezes Teresa Bialucha,
2. Pani Edyta Cieślik
3. Pan Krzysztof Kowalski.

Pani dyrektor Marietta Grabowska przywitała przybyłych gości oraz laureatów, którym szczerze pogratulowała wspaniałych pomysłów i pięknych prac.
Konkurs odbył się w dwóch kategoriach – przedszkola mysłowickie oraz uczniowie klas I– III z Mysłowic.

Zwycięzcy w kategorii przedszkola
I miejsce - Dominik W. Integracyjne Przedszkole w Mysłowicach
II miejsce - Antonina Ś. Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach
III miejsce - Nikola K. Przedszkole nr 12 w Mysłowicach
Wyróżnienie - Zuzanna W. P 12
Wyróżnienie - Amelia D. P 9

Zwycięzcy w kategorii klasy I – III szkół podstawowych
I miejsce - Maciej R. SP 10
II miejsce - Milena R. SP 10
III miejsce - Paweł D. SP 13 z Oddziałami Integracyjnymi
Wyróżnienie - Laura K. – SP 16
Wyróżnienie - Rafał M. – ZSP2

Sponsorem wszystkich nagród jest sieć AUCHAN. Nagrodzeni laureaci zostali zaproszeni do udziału w warsztatach wraz z przedszkolakami. Przygotowano 4 stanowiska, na których można było wykonać - kartki wielkanocne, pomalować wydmuszki techniką batikową, pobawić się masą porcelanową oraz udekorować jajka tekturowe na patykach w dowolne motywy i techniki. Zabawa była przednia.

Do zobaczenia za rok w III edycji.
Organizatorzy- nauczyciele SP7