styczeń 2019

Mamy to!!!

Cała społeczność szkolna długo i pilnie przygotowywała się do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przeprowadzone od września do listopada konkursy, festiwale, ankiety, czy wykonywane przepiękne dekoracje miały pomóc młodym ludziom zrozumieć, że bycie patriotą nie wymaga wielkich słów i czynów. Że każdy z nas, także w dzisiejszym świecie, potrafi być patriotą. Wszystkie działania były elementem ogólnoszkolnego projektu przeprowadzonego w ramach ogólnopolskiego konkursu o nazwie „Szkoła młodych patriotów”. Każde przedsięwzięcie było dokładnie opisywane i dokumentowane. Zespołowa praca przyniosła efekty. Dzisiaj czyli 11 stycznia 2019r. dotarł do szkoły specjalny certyfikat potwierdzający, że nasza szkoła zdobyła tytuł Szkoły Młodych Patriotów.

Bardzo się cieszymy z tego wyróżnienia i dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy się zaangażowali w ten wielki projekt.
Także dzisiaj dotarło do szkoły podziękowanie za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego podczas obchodów rocznicy niepodległości. Jesteśmy bardzo dumni z tych wyróżnień.