Newsy 2018/2019 - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 w Mysłowicach

Idź do spisu treści

Menu główne:

Newsy 2018/2019

 

styczeń 2019Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w MysłowicachInformacja prasowa


Dużymi krokami zbliża się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zagra ona również w Mysłowicach w hali MOSiR. Imprezę rozpocznie mecz Reprezentacji Miasta Mysłowice kontra Drużyna Sportowców Śląskich, odbędzie się szereg pokazów i warsztatów tańca oraz licytacje. O 20.00 Mysłowice wyślą swoje światełko do nieba, a będzie nim efektowny pokaz laserowy.

Licytować będzie można m.in. kurs jazdy na rolkach z prezydentem miasta Mysłowice Dariuszem Wójtowiczem, koszulkę z autografem Mariusza Czerkawskiego, kolację z liderem grupy Cree Sebastianem Riedlem, synem Ryszarda Riedla, w jego tyskiej restauracji, obrazy, pióro prezydenta miasta Mysłowice i wiele innych.

Jeżeli ktoś miałby pomysł na jedną z licytacji zachęcamy do kontaktu z Kancelarią Prezydenta Miasta Mysłowice ul. Powstańców 1, tel. 32 317 11 67, mail: kancelaria@myslowice.pl. To może być jakiś cenny przedmiot lub zaoferowanie innej usługi np. ciekawych warsztatów czy kursu.

Harmonogram imprezy:

15.00 mecz Reprezentacji Miasta Mysłowice kontra Drużyna Sportowców Śląskich,
17.00 licytacja,
17:30 pokazy i warsztaty taneczne w wykonaniu StageART Dance Studio:
• warsztaty taneczne CONTEMPORARY&JAZZ,
• pokazy taneczne grup: OhanaART, AkukuART oraz Teatru Tańca CONTEMPO,
18.00 licytacja,
18:30 pokazy i warsztaty taneczne w wykonaniu Studia Tańca I Fly,
19.00 licytacja,
19.30 Teatr Tańca Dyemotion,
20.00 Światełko do nieba (pokaz laserowy).

W tym roku wolontariusze będą zbierać środki na rzecz szpitali dziecięcych. W realizacji celu 27. Finału WOŚP Fundacja skupi się przede wszystkim na zakładach diagnostyki specjalistycznej – zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej. 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego