styczeń 2019

Nowy Rok z dobrą książką

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję po raz kolejny zaprezentować swoje umiejętności aktorskie podczas przedstawienia bożonarodzeniowego połączonego ze spotkaniem czytelniczym pt. „Trzy Gwiazdki Szczęścia". Wszystko to dla naszych "małych" Przyjaciół z Przedszkola nr 12. Spektakl, dzięki zaangażowaniu nauczycieli oraz uczniów naszej szkoły, został nagrodzony gromkimi brawami. Wspaniale jest organizować przedsięwzięcia kulturalne, które łączą pokolenia a TO bez wątpienia do takich należało. Jeszcze żyjemy atmosferą świąt... Za oknem piękna zima.. niech te chwile radości, uśmiechu i zadumy towarzyszą nam jak najdłużej. Zachęcamy poczuć też tę magię w chwilach z książką, kiedy możemy przenieść się do świata naszej wyobraźni i snów. Nowy Rok z dobrą książką- brzmi pięknie (Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa niech trwa). Zachęcamy po magię również do szkolnej biblioteki.