wrzesień 2018

„Witajcie w pociągu do krainy wiedzy”

Takim hasłem 3 września 2018 roku przywitała uczniów klas pierwszych Szkoła Podstawowa nr 7. Bo to Pierwszaki były dziś gośćmi honorowymi. Z tytami różnych kształtów, kolorów i wielkości zasiedli najmłodsi uczniowie szkoły w szkolnej auli. Aula dzisiaj pękała wprost w szwach, gdyż wraz z dziećmi przyszli ich dumni rodzice. A gdy Pan dyrektor wszystkich serdecznie przywitał, gdy uczniowie klas drugich zaśpiewali, zatańczyli i przepięknie wyrecytowali dla swych młodszych kolegów i koleżanek wszystkie wierszyki, przyszedł czas, by poznać swoją panią oraz kolegów i koleżanki z klasy.

Z całego serca życzymy, nie tylko najmłodszym, ale wszystkim uczniom naszej szkoły, spokojnego roku szkolnego, wielu sukcesów w nauce, ale także na polu artystycznym i sportowym, aby znów przez cały rok było się, czym chwalić.