maj 2018

1 czerwca - Dzień Dziecka na sportowo w SP 7

Oj, działo się na szkolnym boisku tyle ciekawych rzeczy, że trudno było być wszędzie równocześnie. Na jednym boisku uczniowie klas młodszych rozgrywali zaciętą rywalizację w czwórboju: skakali na skakance, rzucali piłką lekarską i woreczkami oraz skakali w dal. W ich bliskim sąsiedztwie chłopcy z klas starszych dali wszystkim przedsmak mundialu walcząc zacięcie o zwycięstwo w turnieju piłki nożnej. Kto chciał odpocząć w cieniu – zasiadał przed sztalugami malarskimi lub pokonywał rowerowy tor przeszkód, ogromną popularnością cieszyło się również plenerowe stanowisko tatuażu. Wielu chętnych wyginało śmiało swoje ciało grając w twistera lub próbując swych sił na równoważni. Największe jednak zainteresowanie wzbudził pokaz wschodnich sztuk walki zaprezentowany przez szkołę AIKIDO.

Upalny dzień wszystkim dał się mocno we znaki, dlatego rozstrzygnięcie konkurencji i wręczenie pamiątkowych dyplomów odbył się w przyjemnym chłodzie sali gimnastycznej.
A oto krótka fotorelacja z tego, co się działo w piątek: