luty 2018

Walentynkowa poczta, która zadziałała w Szkole Podstawowej nr 7 dzięki Samorządowi Szkolnemu, wywołała całą masę emocji. Na twarzach obdarowanych osób widać było uśmiech, zaskoczenie, czasem nawet zawstydzenie. Najważniejsza jednak była wspólna zabawa. A że, co już wiadomo od dawna, każdy wiek ma swój urok, na różnych poziomach nauczania na Walentynki czekano z różnych powodów. W klasach młodszych I-III na ten dzień oczekiwano nie tylko z powodu walentynkowych kartek, ale też dlatego, że to właśnie 14 lutego nastąpiło ogłoszenie wyników szkolnego konkursu plastycznego „Najładniejsza kartka walentynkowa ".

Wyniki obrad jury prezentują się następująco:
I miejsce - Patrycja Boruta klasa IIIa
II miejsce - Sandra Zawada klasa IIa i Matylda Czapla klasa IIa
III miejsce - Kacper Moch klasa Ic

W klasach starszych sprawa wyglądała już zgoła inaczej. Tu Walentynki to jednak walentynkowa poczta. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego od rana krążyli po klasach wręczając kartki, z których znaczna część była wykonana samodzielnie. Były jednak i takie Walentynki, których listonosze nie byli w stanie osobiście dostarczyć. Wśród poczty znaleziono, bowiem też Walentynki wykonane specjalnie dla Lenki, dla której nie tak dawno zbierano w szkole pieniążki podczas „Babeczkowego Kiermaszu”. Zdjęcia tych specjalnych Walentynek zamieszczono na szkolnej stronie, by móc je przekazać, choć wirtualnie. Oryginały zaś czekają na dogodną okazję wręczenia ich Lence osobiście.
SP7