23 października 2017

Miejski Konkurs Plastyczny "Moje wakacje"

W pierwszych dniach października rozstrzygnięty został miejski konkurs plastyczny dedykowany dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych klas 1-3. W poniedziałkowe przedpołudnie organizatorzy zabawy, czyli pani Marta Garstka właścicielka sklepu Picasso i radny miejski Dariusz Wójtowicz, odwiedzili laureatów oraz osobiście wręczyli im główne nagrody oraz wyróżnienia. Oprócz dyplomów w ręce dzieci trafiły przybory szkolne, torby i piękne plecaki.
„Poziom prac konkursowych był bardzo wysoki. Dzieci wykonały ciężką pracę, dlatego naszą pierwszą rywalizację wśród najmłodszych mysłowickich uczniów uważam za niezwykle udaną” - mówi pomysłodawczyni konkursu Marta Garstka.
Sklep plastyczny "Picasso" przy ul. Chopina 16 w Mysłowicach, oferuje, na co dzień artykuły dla profesjonalnych artystów plastyków, materiały biurowe oraz wszelkiego rodzaju pomoce szkolne. Przypominamy, że 6 października rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pod hasłem "Moje wakacje", którego głównym celem było rozwijanie wrażliwości, wyobraźni i umiejętności twórczych młodych artystów.

Jury złożone m.in. z pracowników Sklepu Picasso wyłoniło zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Kategoria klasy 1-3 szkoły podstawowe:
I miejsce: Amanda Czapla - SP 7
II miejsce: Maja król - SP 5
III miejsce: Roksana Giertuga - SP 6

Wyróżnienia:
- Adam Ślęzak SP7
- Jakub Pilch
- Martyna Michalak
- Bartosz Jóźwik
- G. Jamts
- Paulina Kozańska
- Aron Mekail
- Wiktoria Rausz
- Dawid Gracjas
- Nadia Sarnocińska
- Patrycja Boruta SP7

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości oraz bogatego warsztatu plastycznego.