13 października 2017

Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 13.10.17 odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez klasy trzecie (3a i 3b) wraz z wychowawcami p. Iwoną Grzegrzółką i Anną Oślizło. Na wstępie pan Dyrektor mile przywitał wszystkich zebranych gości, pracowników pedagogicznych, administracyjnych, obsługę oraz rodziców. Z wielką przyjemnością wręczył nagrody dyrektora wszystkim zasłużonym nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły. Po licznych podziękowaniach odbyła się cześć artystyczna. Mogliśmy w dość zabawnym klimacie przyjrzeć się jak wygląda dzień szkolny w oczach ucznia. Radości i zabawy nie było końca. Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz satysfakcji z wykonywanej pracy. :-)