wrzesień 2017

4 września 2017 roku uczniowie SP 7 rozpoczęli kolejny rok szkolny. Jest on o tyle nietypowy, iż szkoła zmieniła siedzibę do budynku Gimnazjum nr 2 na ul. Górniczej 4. O godzinie 8.00 w auli szkoły miała miejsce uroczysta akademia. Na inauguracji nowego roku szkolnego 2017/2018 obecni byli uczniowie klas pierwszych oraz siódmych a także grono pedagogiczne, dyrekcja szkoły, rodzice, dziadkowie, prawni opiekunowie oraz zaproszeni goście.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły. Następnie głos zabrał Dyrektor Szkoły - Maciej Lisak- Zbroński, który powitał wszystkich serdecznie, opowiedział o remontach, które zostały już zrealizowane, o czekających szkołę zmianach oraz o pięknie budynku, do jakiego szkoła się przeniosła. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci klas najmłodszych oraz klas VII kontynuujących naukę w ośmioletniej już szkole podstawowej.

Pan Dyrektor przedstawił dyrekcję szkoły oraz poinformował wszystkich uczniów o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole. Po przemówieniu dyrektora, miała miejsce część artystyczna uroczystości przygotowana przez mgr Aleksandrę Konowalską oraz mgr Magdalenę Naborczyk wraz z uczniami klas IV.

Rok szkolny 2017/2018 uważamy za otwarty!